Kam plotesuar formularin DS 260

Sonila

New member
Pershendetje, kam plotesuar dhe dorezuar aplikimin DS-260 por nuk me ka ardhur asnje email konfirmimi qe eshte dorezuar. Kam lexuar qe konfirmimi vjen menjehere pas dorezimit te ketij aplikimi, por kam 1 jave qe e kam plotesuar dhe nuk me ka ardhur akoma.
 

Admin

Administrator
Staff member
Me siguri nuk do i kesh dhen submit ne fund per ta derguar ne email, gjithesi konfirmimin e mer kur te duash keshtu qe shko ne funde te faqes ds 260 ke opsjon per ta derguar ne email ose per te printuar direkt, normalisht per ne ambasad duhet ta kesh te printuar me vete
 

Sonila

New member
Te falenderoj per pergjigjen.
Une ne fakt e kam printuar confirmation page per te gjithe, por lexova diku qe kur i jep submitt formularit, te vjen nje email konfirmimi qe ky formular eshte dorezuar.
Une jam ne rregull dmth, vetem me duhet te pres tani qe te me vije email per kerkese dokumentash nga KCC, apo jo?

Shume flm,
 
Top